mars 16

Varsler endringer mot Lillestrøm. Kan bli kaldt..

  • Vi kommer til å røre litt i gryta, men vi kan ikke blande for mye, sier hovedtrener i Sarpsborg 08 – Geir Bakke til klubbens nettsider.

Brr..

Om det blir som planlagt skal Sarpsborg 08 møte Lillestrøm lørdag ettermiddag. Det er noe spenning i forhold til varsel om særdeles kaldt vær, og om kampen vil gå som planlagt.

Forberedt

  • Arbeidsuka blir jo allright når man tar en trepoenger mot selveste Rosenborg, men nå venter en tøff bortekamp mot Lillestrøm. Det blir krig, dueller, bakrom og kontringer. Vi er så forberedt vi kan være, sier hovedtrener.

Må ha en god dag

  • Vi kommer til å røre litt i gryta, men vi kan ikke blande for mye. Jeg føler vi ikke må til Åråsen for å jage noe. Vi må være smarte og unngå at LSK får fram sine beste egenskaper. Vi må ha en veldig god dag om vi skal ha mulighet, sier hovedtrener til klubbens nettsider.

Aktuell link